Carnet jove

Facebook Twitter Instagram

 

 

Obres respresentades  >  Produccions pròpies  >  JOSEPH I L'INCREÏBLE
ABRIC EN TECHNICOLOR
Repartiment
Comentari
Premsa
Fotos

Autor Tim Rice i Andrew Lloyd Webber
Adaptació Daniel Anglès i Joan Vázquez
Director Equip de direcció del Teatre del Sol
 
 
REPARTIMENT

Narradora



Joseph


Faraó
Asher

Benjamin

Dan
Judah/Servent
Gad/Forner
Izaachar

Levi / cover Faraó
Levi
Naphtali
Reuben
Simeon
Zebulum
Jacob/Potiphar
Esposa/mercader/cort Faraó









Sra. Potiphar/cos de ball

Cos de ball







COR DE NENS

Aguilar, Berta
Altarriba, Laia
Àlvarez, Paula
Avaria, Amanda
Bertelsen, Sasha
Casablancas, Berta
Castillejo, Clàudia
Esteban, Aina
Fernàndez, Dani
Gancedo, Sara
Garcia, Anna
Garcia, Núria
Garcia, Vinyet
Gómez, Marta
Guimerà, Neus
Lage, Noa
Majoral, Laura
Muñoz, Natàlia
Pareja, Cristina
Perarnau, Joan
Pérez, Diana
Roma, Maria
Romero, Ainhoa
Sabater, Jana
Sanllehí, Nora




Coordinadors de cor de nens


Cristina Barbero
Bruna Feliciano
Elisabet Paulet
Alba Valero
Eric Alés
Marcel Castillejo
Roger Pérez
Albert Estengre
Saúl Higueras
Manel Jiménez
Sergi Macià
Max Ballesté
Pere Villaró
Llorenç Costa
Ferran Peig
Pol Roselló
Carles Rodríguez
Joan Monistrol
Eduard Rubio
Sergi González
Joan B. Torrella
Marc Cañadell
Carles Rubio
Miquel Ramon
Marta Baldellou
Ariadna Clapés
Núria Clapés
Alba González
Queralt Lloansí
Nilai Sallent
Cristina Barbero
Bruna Feliciano
Elisabet Paulet
Alba Valero
Ariadna Borja
Júlia Trias
Anna Gallés
Cristina Pineda
Roser Prat
Maria Rabell
Cèlia Salmerón
Anna Sánchez
Berta Weisz



Barranco, Maria
Bueno, Júlia
Bueno, Martina
Camunyes, Ivet
Canals, Damià
Cogolludo, Clara
Esteban, Biel
Gancedo, Mariona
Gancedo, Pol
Juhera, Ona
León, Maria
León, Núria
Martínez, Clara
Martos, Jana
Miquel, Bruno
Miquel, Max
Moreno, Mariona
Muñoz, Àngel
Pla, Martina
Prat, Pere
Ruíz, Núria
Torrella, Gina
Venermo, Hanna
Zambrana, Ona
Zambrana, Rosa
Zamora, Lucía



Xavier Lloansí i Gretel Colom
 
 
FITXA TÈCNICA

Regidors




Equip de so
Equip de llums
Disseny de so
Disseny de Llums
Tècnics de so
Tècnics de llums
Microfonista
Canó de seguiment
Maquinista
Vídeo projeccions
Control vídeo i projeccions
Programació de llums

Vestuari

Caracterització

Construcció escenogràfica
Metallisteria

Assistent vocal
Coreografia
Direcció musical


Producció
Direcció


* Arranjaments de “Rei del meu cor”


Míriam Vila
Isabel Gómez
Òscar Camí
Aida Mayoral

La Capsa de Trons
Larry’s
Oriol Llistar
Albert Pastor
Oriol Llistar, Arnau Pardo i Martí Guerrero
Arnau Maymí, Carles Campoy
Eduard Gil
Òscar Camí i Oriol Pino
Pako Álvarez
Vicens Serra
Oriol Llistar i Arnau Pardo
Albert Pastor i Crispí Tuset

Mireia Llatge i equip
de modistes del Teatre del Sol
Toni Santos

José Luis López
Toni Fernández

Montserrat Saurí
Montse Argemí
Oleguer Alguersuari/
Guillem Galofré (*)

Josep Garrido
Equip de direcció
del Teatre del Sol

Mar Fayos i Donovan Sierra